Vytvořte si vlastní uměleckou galerii s vícedílnými obrazy na zeď!


Chcete mít doma úchvatnou uměleckou galerii, která bude okouzlovat nejen vás, ale i vaše návštěvy? Vyzkoušejte si vytvořit si vlastní galerii s vícedílnými obrazy na zeď!

Výběr obrazů

Prvním krokem k vytvoření vaší vlastní galerie je výběr obrazů. Zvažte, jaký styl se vám líbí a jaké motivy by se hodily do vašeho interiéru. Můžete si vybrat jednu sérii obrazů, které spolu tvoří celek, nebo si sestavit galerii z různých obrazů, které se budou vzájemně doplňovat.

Tip: Pokud se nechcete spoléhat na výběr jednotlivých obrazů, můžete si zakoupit hotovou sérii vícedílných obrazů, které jsou již navzájem sladěné.

Rozmístění obrazů

Dalším krokem je rozmístění obrazů na zeď. Zvažte, zda chcete mít obrazy uspořádány symetricky, nebo zda preferujete nepravidelné rozmístění. Můžete si také vyzkoušet různé kombinace velikostí a tvarů obrazů, aby vaše galerie působila co nejzajímavěji.

Tip: Předtím, než začnete obrazy zavěšovat, si vyzkoušejte různé varianty rozmístění pomocí papírových šablon obrazů. Tak uvidíte, jak bude galerie vypadat, aniž byste museli vrtat do zdi.

Kvalita obrazů

Při výběru obrazů nezapomeňte také na kvalitu. Pokud chcete mít doma opravdovou uměleckou galerii, volte obrazy s vysokým rozlišením a kvalitním tiskem. Pokud si nejste jisti, zda jsou obrazy kvalitní, můžete si nechat poslat vzorky a přesvědčit se na vlastní oči.

Tip: Pokud chcete mít opravdu jedinečnou galerii, můžete si nechat vytisknout vlastní fotografie na plátno a vytvořit si tak galerii s osobním přístupem.

Na našem eshopu Knotig.cz najdete širokou nabídku vícedílných obrazů, které jsou kvalitně zpracované a dodají vašemu interiéru ten správný umělecký nádech. Vyberte si svou oblíbenou sérii a vytvořte si vlastní uměleckou galerii na zeď!