Stylová WC štětka Decor Walther Mikado v bílé matné barvě (0521350)


Každý by chtěl mít v koupelně hezké a praktické doplňky, které dokážou skvěle sladit celkový design interiéru. Jedním z velmi důležitých a zároveň hodně viditelných předmětů v koupelně je i WC štětka. Pokud tedy hledáte kvalitní a zároveň designovou WC štětku, určitě se máte na co těšit.

Stylová WC štětka Decor Walther Mikado v bílé matné barvě

Odkaz na produkt

Pokud se Vám líbí styl této WC štětky a hledáte něco podobného, určitě je pro Vás zajímavý následující odkaz:

WC štětka Decor Walther Mikado bílá mat – koupíte zde.

Designová WC štětka

Decor Walther Mikado je krásná bílá matná WC štětka. Skvěle padne do moderní koupelny. Určitě se Vám bude líbit jemný reliéf na štětce, protože díky tomu působí štětka velice moderně a stylově.

Detail stylové WC štětky Decor Walther Mikado

Kvalitní materiály

Materiály, které byly použity ve výrobě této WC štětky jsou velmi kvalitní. Krásná bílá matná úprava je příjemná na dotek a zároveň velmi odolná vůči poškození. Vnitřní nádoba štětky je vyrobena z kvalitní keramiky. Vzhledem k použití kvalitních materiálů je WC štětka pevná a zároveň velmi stylová.

Detail keramické nádoby vnitřní štětky

Snadná údržba

Pokud jste přehlíželi údržbu své staré WC štětky, protože se Vám nelíbila, může být tato nová WC štětka příjemným překvapením pro Vás. Výhodou tohoto produktu je jednoduchá údržba, protože keramická nádoba štětky se snadno odnímá a je tak jednoduše omyvatelná.

Keramická nádoba vnitřní štětky pro snadnou údržbu

Závěr

Pokud hledáte stylovou a zároveň praktickou WC štětku, Decor Walther Mikado je dobrá volba. Bílá matná barva, kvalitní materiály, jednoduchá údržba a moderní design jsou velkým kladem této štětky.

Pokud Vás naše recenze zaujala, určitě se stavte na našem eshopu a podívejte se na naši nabídku koupelnového vybavení.