Sedačky v tvaru U Ramon, bílá / šedá barva


Sedačky v tvaru U Ramon – nevšední design pro váš obývací pokoj

Soudobý design, kvalitní materiály a maximální pohodlí – to jsou vlastnosti sedačkové soupravy Ramon.

Sedačková souprava Ramon přináší do vašeho obývacího pokoje nevšední design doplněný maximálním pohodlím pro vaše tělo. Rozkládací sedačka v tvaru U nabízí dostatečný prostor pro celou rodinu i přátele, kteří si s vámi chtějí užít společné chvíle u filmu nebo hraní společenských her.

Moderní design, účelnost a pohodlí – sedací souprava Ramon

Vyběrat si můžete z moderních barevných odstínů bílé a šedé, které se perfektně hodí k různým stylům interiéru. Tyto dvě barvy jsou současně trendy a elegantní, takže vám vaše nová sedací souprava zaručeně neomrzí ani po mnoha letech používání.

Nyní, za skvělou akční cenu, si můžete pořídit kvalitní sedačkovou soupravu Ramon, v provedení levý nebo pravý roh, s potahem eko-kůže a pytloviny.

Sedačka Ramon

Tuto sedací soupravu Ramon nabízíme v rozměrech 345x202x70-90 cm, které zaručí dostatečný prostor a pohodlí pro celou rodinu. Při rozložení má sedačka rozlohu 266×125 cm a nabízí tak dostatek místa pro tři až pět dospělých osob.

Skvělé vlastnosti sedačky Ramon – rozkládací sedačka a úložný prostor

Sedačka Ramon nemá pouze dokonalý design a luxusní potahy. Je rozkládací včetně úložného prostoru a má též funkci polohování záhlavníků – pohodlí a účelnost v jednom.

Rozkládací sedačka se jednoduše přemění na pohodlnou postel pro hosty. Využitím úložného prostoru maximalizujete prostor v obývacím pokoji. Díky funkci polohování záhlavníků si každý najde tu správnou pozici, která mu bude nejvíce vyhovovat.

Sedačka Ramon

Toto všechno se snažíme nabídnout vám za super akční cenu, tak neváhejte a pořiďte si kvalitní a skvěle vypadající sedací soupravu Ramon ještě dnes!

Pořiďte si sedačku Ramon na odkaze: https://www.atcomplet.cz/produkt/rohova-sedacka-ve-tvaru-u-ramon-bila-seda-roh-orientace-rohu-levy-roh