Recenze stolní lampy PP083 – elegantní a praktická volba v černé barvě


Extravagantní kovová lampa z „trubek“.

Stolní lampa PP083 je jedním z nejnovějších produktů, které Maliboo.cz nabízí jejím zákazníkům. A musím říct, že se jedná o velmi zajímavou a originální volbu.

Elegance a praktičnost

Tato lampa je ideální pro každého, kdo hledá spojení elegance s praktičností. Materiály jsou velmi kvalitní a odolné. Kovové trubky dodávají lampě moderní „průmyslový“ vzhled, který se hodí do každého stylu interiéru.

Kromě svého unikátního vzhledu, je stolní lampa PP083 také velmi praktická. S výškou 56 cm a délkou vodiče 150 cm, se hodí na každý stůl nebo polici. Kromě toho, můžete si nastavit intenzitu osvětlení pomocí dimmeru.

Jaké jsou podrobnosti

Nyní se podívejme na podrobnosti, které lampu PP083 tvoří. Lampu tvoří kovové trubky, které jsou matně černé barvy. Rozměry lampy jsou 29 x 16 x 56 cm. Lampa váží 2,16 kg a je vybavena 220-240V zásuvkou. Patice lampy má průměr 16 cm. Světlo lze regulovat pomocí dimmeru. Světelný zdroj není součástí balení, ale lze použít LED, halogenovou nebo žárovkovou žárovku s max. výkonem 60 W a závitem E27.

Stolní lampa PP083 je skvělou volbou pro ty, kdo hledají elegantní a praktickou lampu do svého interiéru. Může být využita jako základní osvětlení, ale také jako lampa na čtení. S dimmerem můžete intenzitu osvětlení snadno regulovat a přizpůsobit tak vašim potřebám. Tuto lampa můžete zakoupit za velmi přijatelnou cenu, na stránkách Maliboo.cz se aktuálně prodává za 1399 Kč.

Všechny tyto vlastnosti dělají stolní lampu PP083 velmi všestrannou a jedinečnou volbu, která spolu s kvalitou a dostupností produkty Maliboo.cz nabízí té nejlepší hodnotu.

Stolní lampa PP083

Stolní lampa PP083