Recenze matrace CATANIA ECO od Tempo Kondela v rozměru 200×90 cm

Věděli jste, že v posteli trávíme třetinu svého života? Proto je kvalitní a zdravý spánek nezbytný pro naši pohodu. Matrace CATANIA ECO V od české firmy MORAVIA COMFORT je ta správná volba! Výrobce zkombinoval dvě PUR pěny a RE pěnu, aby dosáhl maximálního pohodlí během spánku. Masážní nopky na povrchu matrace zajišťují optimální prokrvení pokožky.

Matrace CATANIA ECO od Tempo Kondela

Technické parametry matrace CATANIA ECO

  • Nosnost matrace: do 110 kg
  • Výška matrace: 13 cm
  • Rozměr matrace: 90×200 cm
  • Oboustranná matrace: zvyšuje její hodnotu. Použít jej můžete na pevný ale i polohovací rošt.

Matrace je dodávána s kvalitním potahem SILVER, který je možno svléknout a vyprat v pračce při teplotě 60 °C. Se zipem po celém obvodu. Je vyroben ze 100% polyesteru.

Potahová látka se speciální úpravou SILVER, která blokuje a redukuje tvorbu škodlivých zárodků a bakterií na matracích. Vysoce kvalitní, stříbrem ionizovaný povrch potahu má antimikrobiální účinek.

Reklama na matrace CATANIA ECO od Tempo Kondela

CATANIA ECO matrace od Tempo Kondela nabízí nejen skvělý spánek, ale také zdraví. Díky speciální úpravě potahu a použití kvalitních materiálů je matrace hygienická a odolná proti plísním a bakteriím. Ideální pro ty, kteří trpí respiračními problémy nebo mají citlivou pokožku.

Nakupte si matraci CATANIA ECO od Tempo Kondela rozměru 200×90 cm na www.vybirejnabytek.cz a dopřejte si zdravý a kvalitní spánek.