Nový zahradní box Prosperplast Matuba hnědá s objemem 310 l

Úklid a udržování zahrady může být často náročné a pracné, ale hlavně záludné se mohou stát věci, které nám zahrada poskytuje. Může to být velké množství různých věcí, jako jsou například zahradní polštáře, hračky, zahradní nářadí či domácí vybavení. Abyste našli řešení na tyto problémy, potřebujete kvalitní zahradní úložný box, kterým se budete moci spolehnout. Jedním z takových produktů je i nový zahradní box Prosperplast Matuba hnědá s objemem 310 l.

Zahradní plastový úložný box se vzorem ratanu

Tento zahradní úložný box je vyroben ze speciálního plastu, který umožňuje jeho snadnou údržbu a čištění. Navíc je plastový box opatřen krásným ratanovým vzorem, který skvěle ladí s každým zahradním nábytkem. Problém zahodit věci na zahradě a nevědět, kam je dát, už tedy nemusíte řešit.

Vhodný pro uskladnění polstrů, zahradního nářadí, domácích potřeb či hraček

Box s objemem 310 litrů vám poskytne dostatek místa pro uskladnění mnoha věcí. Díky jeho prostornosti se do něj bez problému vejde zahradní nářadí, hračky, peřiny, polštáře i další sortiment, který potřebujete skladovat. Je skvělým řešením pro rodiny s dětmi, kteří potřebují mít své hračky při ruce a přesto je chtějí mít na zahradě v bezpečí.

Úchyty pro snadné přesouvání

Než se rozhodnete pro nákup zahradního boxu, je důležité myslet také na jeho mobilitu. S Prosperplast Matuba boxem tento problém řešit nemusíte, jelikož je opatřen úchyty, se kterými jej budete moci snadno přesouvat a přenášet. Budete tak moci jej snadno umístit tam, kde ho momentálně budete potřebovat.

Box je voděodolný, ne však vodotěsný

Prosperplast Matuba box je voděodolný, což znamená, že ochrání věci, které budete mít v něm uložené před vlhkostí a nepřízní počasí. Je však třeba všem zákazníkům doporučit, že box by neměl být vystavován mrazu, jelikož může dojít k poškození jeho struktury. Je tedy vhodný pouze pro sezónní použití.

Nakonec, kde můžete tento zahradní box Prosperplast Matuba hnědá s objemem 310 l zakoupit? Vyberte si jednu z největších autorizovaných prodejen ve střední Evropě – BREGA.cz, online specialista na zahradu a domácnost ve Vašem okolí.

Nový zahradní box Prosperplast Matuba hnědá s objemem 310 l

Tak proč nevyužít této skvělé nabídky a zlepšit své zahradní vybavení již dnes?