Nový konferenční stůl CORONA 3 s voskem – dokonalý doplněk pro vaše interiéry


KONFERENČNÍ STŮL CORONA 3 VOSK je novým produktem, který přináší na trh společnost Esrom – a to s cílem uspokojit požadavky na kvalitní, praktický a designově pěkný stůl, s kterým se potkáte na společenských setkáních, při různých událostech i podnikových akcích.

Esrom se zaměřuje na designový nábytek a dopravuje na trh řadu produktů, které jsou vždy aktuální s trendem a dbají na přání zákazníků.

Konferenční stůl Corona 3 s voskem

JEDINEČNÝ STYL je přidanou hodnotou tohoto stolu, díky kterému si jej oblíbíte na první pohled. Je vyroben z kvalitního dřeva a vosková úprava doplňuje pocit kvality.

Vaše interiéry získají jedinečný prvek, který bude okázalým důkazem vaší elegance a vkusu.

Konferenční stůl Corona 3 s voskem

KVALITA je pro Esrom prioritou a to se odráží i v tomto stole. Konferenční stůl je přesně zaladěn a velmi pevný.

Komfort využívání a spokojenost zákazníka je pro nás velmi důležitá a proto do produkce nábytku dáváme maximum kvality a pečlivosti.

VŠESTRANNOST tohoto stolu je neuvěřitelná! Hladká plocha a praktické rozměry umožňují využívání stolu například jako konferenční stůl, jídelní stůl nebo dokonce až pracovní stůl.

Odkaz na e-shop, kde si stůl můžete zakoupit, naleznete zde. Vybrat si lze z různých barevných odstínů a také vybrat rozměr dle potřeby.

Konferenční stůl Corona 3 s voskem

Závěrem

Připravte si svou společenskou místnost a nový konferenční stůl CORONA 3 s voskem bude dokonalým doplňkem.