Nová Tempo Kondela Komoda SINGA 35 v elegantním provedení dub Sonoma

Nabízíme Vám novou kombinovanou komodu SINGA 35 od značky Tempo Kondela. Tato komoda je vyrobena z fóliované dřevotřísky, která je v elegantním provedení dub Sonoma. Nová komoda se vzorem dubu Sonoma této značky je nejen praktická, ale rovněž krásně ozdobí Váš interiér.

Elegantní provedení v barvě dub Sonoma

Tempo Kondela Komoda SINGA 35 se vyznačuje moderním a elegantním provedením v barvě dub Sonoma. Tento designový kus nábytku se může pyšnit jednoduchými liniemi a minimalistickým vzhledem, díky kterým se hodí do různých druhů interiérů.

Komoda s velkým úložným prostorem

Komoda obsahuje jednu zásuvku a tři dveře, ve kterých je vždy jedna police. Díky tomu nabízí dostatek úložného prostoru pro uskladnění všech Vašich věcí a hraček, které by mohly být na výstavě. Proto je tato komoda ze systému Singa vhodná na zařízení ložnic, dětských pokojů, kanceláří či předsíní.

Všestrannost komody

Komoda ze systému Singa je multifunkční a jednoduše se hodí do libovolného interiéru. Je pohodlná a zároveň dostatečně prostorná pro uložení většího množství věcí. Proto se může hodit do mnoha místností v rodinném domě.

Dodáváno v demontu

Komoda se dodává v demontu a její sestavení je velmi snadné. Vše co budete potřebovat k její montáži, jsou upevnění a nástroje na závity, které Vám zajistí snadné a rychlé sestavení této skvělé komody.

Objednejte online na www.sidonia.cz

Komodu Tempo Kondela SINGA 35 v elegantním provedení dub Sonoma si můžete objednat online na našem e-shopu na adrese https://www.sidonia.cz/produkt/tempo-kondela-komoda-singa-35-dub-sonoma-2. Vyberte si z naší široké nabídky nábytku a vybavte svůj domov kvalitním a krásným nábytkem od značky Tempo Kondela.

Tempo Kondela Komoda SINGA 35