Nevšední design nočního stolku ACRES v barvě mocca od ASIR

Noční stolek ACRES s jednou skříňkou a odkládací plochou vám nabídne dostatek úložného prostoru pro věci, které si přejete mít po ruce. Navíc díky svému nevšednímu designu se stane nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem vaší ložnice.

Kovové nohy pro potřebnou odolnost a stabilitu

Kovové nohy, které jsou součástí nočního stolku ACRES od ASIR, jistě oceníte. Dodají stolku potřebnou odolnost a stabilitu, takže se nemusíte bát, že by se vám něco převrátilo přes noc.

Vyroben z kvalitní MDF desky

Noční stolek ACRES od ASIR je vyroben z kvalitní MDF desky, která je potažená melaminem. Tento materiál se vyznačuje odolností, takže se nemusíte bát, že by se stolu vyskytly nějaké nevzhledné škrábance.

Rozměry: šířka: 40 cm výška: 45 cm hloubka: 40 cm výška skříňky: 27 cm

Noční stolek ACRES od ASIR má šířku 40 cm, výšku 45 cm a hloubku 40 cm. Výška skříňky je 27 cm. Tyto rozměry se hodí jak pro menší ložnice, tak i pro větší pokoje, kde by noční stolek mohl sloužit jako praktický doplněk ke křeslu nebo pohovce.

Chcete si objednat tento stylový noční stolek? Navštivte stránku https://www.interierio.cz/produkt/asir-nocni-stolek-acres-mocca a nakupujte pohodlně z domova s rychlým dodáním přímo až k vašim dveřím!

Nevšední design nočního stolku ACRES v barvě mocca od ASIR
Nevšední design nočního stolku ACRES v barvě mocca od ASIR