Mýdlenka Bemeta Trend-I chrom s oranžovou barvou – praktický kousek do každé koupelny

Mýdlenka patří mezi základní koupelnové doplňky, bez kterých se neobejdeme. Pokud hledáte praktický kousek do každé koupelny, může být pro vás zajímavou volbou mýdlenka Bemeta Trend-I chrom s oranžovou barvou.

Barevné provedení

Tato mýdlenka se vyznačuje zajímavým barevným provedením. Chromová základna doplňuje oranžovou mýdelníku, díky čemuž vypadá zajímavě a moderně. Vhodná je pro každou moderní koupelnu, ale i pro ty tradičnější interiéry.

Mýdlenka Bemeta Trend-I chrom s oranžovou barvou

Montáž

Mýdlenka Bemeta Trend-I chrom s oranžovou barvou je vhodná pro montáž lepením i vrtáním. Pokud nechcete dělat díry do stěny, můžete si zakoupit sadu na nalepení koupelnových doplňků pro montáž bez vrtání (kód zboží 199352010SIKO), která však není součástí balení.

Při montáži byste měli pamatovat na to, že mýdlenka by měla být umístěna na dosah ruky a zároveň na místě, kde se nehromadí voda. Mýdlenka by také měla být umístěna tak, aby byla dobře viditelná a přístupná.

Závěr

Základními koupelnovými doplňky jsou právě mýdlenky. Pokud hledáte zajímavý a moderní kousek, který se hodí do každé koupelny, může být pro vás zajímavou volbou mýdlenka Bemeta Trend-I chrom s oranžovou barvou. Díky zajímavému barevnému provedení a možnosti montáže lepením nebo vrtáním se hodí do každého interiéru.

Pokud si chcete mýdlenku Bemeta Trend-I chrom s oranžovou barvou zakoupit, můžete tak učinit na stránkách obchodu Nářadí.cz.