Moderní sprchová kabina REA Abra v černé barvě pro luxusní koupelnu

Pokud hledáte moderní výrobek pro svou koupelnu, nemusíte hledat dál. Sprchová kabina REA Abra v černé barvě je ideálním řešení pro malé i nenápadné koupelny. Modul kabiny se skládá ze skleněných dveří zakončené elegantními chromovanými prvky. Každé z křídel lze složit ke stěně, a to jak uvnitř, tak vně. Skleněné dveře vás chrání před vodou a zároveň dodávají koupelně luxusní vzhled.

Koupelna

Bezpečné sklo s úpravou Easy Clean

Bezpečnost a praktičnost jsou dvě důležité vlastnosti jakéhokoliv sprchového koutu. S tím REA Abra vás nemusí nic trápit. Tento model je vyroben z bezpečnostního tvrzeného skla o tloušťce 6 mm a má povrchovou úpravu Easy Clean. Díky této moderní technologii se na skle neusazuje vodní kámen a čištění nevyžaduje použití silných prostředků. Kabina je také snadno ovladatelná a bezpečná pro každého, kdo ji používá.

Sklo

Parametry

Pokud máte zájem o tuto moderní sprchovou kabinu, budete chtít vědět více o jejích parametrech. Kabina je vysoká 195 cm, dlouhá 90 cm a široká 90 cm. Tloušťka skla je 6 mm, tloušťka profilu je 23 mm a šířka profilu je 25 mm. Úprava na profilech činí 15 mm. Kabina je vyrobena ze skla a hliníku, má naklápěcí dveře a je k dispozici v čirá a černé barvě.

Parametry

Můžete si tuto moderní sprchovou kabinu zakoupit na Velkynabytek.cz a přidat do své koupelny vzhled, který neurazí. Kabina je snadno ovladatelná a bezpečná pro každého, kdo ji používá. Jeho vzhled bude skvělý přídavek do vaší koupelny.