Koňaková kožená dvoumístná pohovka MESONICA Puzo 170 cm – elegantní kus do interiéru


Koňaková kožená dvoumístná pohovka MESONICA Puzo 170 cm

Elegantní kus do interiéru

Designová pohovka MESONICA Puzo rozhodně zaujme na první pohled. Robustně vyhlížející pohovka je čalouněná pravou kůží v krásném koňakovém odstínu a opatřená stabilní kovovou podnoží. Tato pohovka elegantních linií a působivého provedení vnese do vašeho domova jedinečný styl a pohodlí.

Vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Tento produkt se vyrábí na zakázku, aby splňoval všechny vaše požadavky a potřeby. Proto je nutné si při nákupu zkontrolovat všechny detaily a rozměry, aby byl výsledný produkt přesně podle vašich představ.

K čištění doporučujeme otírání měkkým hadříkem namočeným ve vlažné vodě. Pokud se vám objeví malá skvrna nebo flek, můžete je snadno odstranit navlhčeným hadříkem. V případě obroušeného povrchu není vhodné používat vodu. Proto doporučujeme kartáč s jemnými kovovými jehličkami mezi štětinami s následným přeluxováním vyčištěného místa.

Je třeba dbát na to, aby pohovka byla vždy udržována v čistotě a patřičné kondici.

Pohovka MESONICA Puzo se snadno kombinuje s různými styly nábytku, ať už preferujete minimalistický, moderní či tradiční vzhled. Vhodná je do bytu, ale také do velkých kancelářských prostorů nebo obývacích pokojů. Působivý vzhled je skvělým doplňkem prostorů, kde chceme vytvořit jedinečnou atmosféru a přidat jim kousek elegance.

Je možné si zakoupit i další kusy nábytku z kolekce MESONICA. Pokud máte rádi kožený nábytek, určitě nebudete litovat, když si pořídíte další kusy z této kolekce. Tuto koňakovou koženou dvoumístnou pohovku perfektně doplní například kožená židle, polštáře nebo koberec.

Pokud hledáte kvalitní a stylovou koženou pohovku, určitě si zamilujete MESONICA Puzo. Vynikající provedení, kvalitní materiály a jedinečný design – to vše dělá z této pohovky skvělý doplněk vašeho interiéru. Objednat si můžete tuhle pohovku na https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/konakova-kozena-dvoumistna-pohovka-mesonica-puzo-170-cm

Kožená pohovka MESONICA Puzo

Kožená pohovka MESONICA Puzo ve velkém obývacím pokoji