Koberce Mint Rugs Delight – elegantní šedo-krémový koberec v rozměru 160 x 230 cm

Jednobarevné koberce z kolekce Nomadic jsou skvělou volbou do moderních a scandi interiérů, ovšem kamarádit se budou i s industriálně pojatým bydlením. Pokud hledáte spojení zajímavého designu a praktických vlastností, tento kousek je tím pravým pro vás. Pokud se rádi doma procházíte na boso, tento koberec je díky svému vyššímu vlasu ideální.

Vyšší vlas znamená příjemný pocit na nohou a hezký vzhled: Koberce Mint Rugs Delight jsou vyrobené z kvalitního materiálu a kromě toho, že jsou velmi stylové, tak jsou i skvělou volbou pro ty, kteří hledají komfort a pohodlí při každodenním užívání koberec. Koberec má hezký design, který se dokonale hodí do moderních a minimalistických interiérů.

Podívejte se na čistotu a hebkost tohoto koberce: Pokud hledáte koberec, který bude skvělý jak po vizuální, tak po praktické stránce, pak byste rozhodně měli zvážit Mint Rugs Delight. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a jsou velmi příjemné na dotek. Koberec si svojí kvalitou získal velmi dobré hodnocení a získal si srdce mnoha klientů.

O materiálu:

100% polypropylen: To je materiál, ze kterého jsou koberce Mint Rugs Delight vyrobeny. Polypropylen je syntetický materiál, který má mnoho výhod: je cenově dostupný, odolný, snadno se udržuje a je nežmolkuje. Díky těmto vlastnostem jsou koberce z tohoto materiálu velmi oblíbené a v poslední době se stávají stále více populárními jak v moderních, tak v tradičních interiérech.

Antistatické vlastnosti: Kromě odolnosti a snadné údržby se koberce Mint Rugs Delight mohou pyšnit i antistatickými vlastnostmi. Tento faktor je pro mnoho lidí velmi důležitý, protože koberce, které nebo antistatické vlastnosti nemají, se snáze magnetizují a nasbírají prach.

Prostorový efekt: Hloubka a hebkost vlasů koberce Mint Rugs Delight dělá z vašeho pokoje oázové místo, do kterého se budete rádi vracet a kde budete moci relaxovat, odpočívat a potěšit se svými blízkými. Koberec je k dostání v rozměru 160 x 230 cm.

Kde tento koberec zakoupit?

Pokud se vám líbí koberce Mint Rugs Delight, můžete si je zakoupit na stránkách interierio.cz. Nabídka je velmi široká a najdete zde spoustu dalších variant a barev, které se vám budou líbit. Nezapomeňte také na to, že kromě koberců najdete na stránkách interierio.cz i další výbavu a dekorace pro váš domov.

Koberec Mint Rugs Delight

Závěr: Mint Rugs Delight jsou velmi krásné a kvalitní koberce, které se perfektně hodí do moderních interiérů. Nabízí mnoho praktických vlastností, jako je odolnost, snadná údržba a antistatické vlastnosti. Pokud hledáte kvalitní koberec, který bude skutečně pohodlný a příjemný na dotek, pak byste rozhodně měli zvážit koupi Mint Rugs Delight.