Jak vybrat tu pravou pohovku pro Váš obývák


Pokud jste se rozhodli investovat do nové pohovky pro Váš obývací pokoj, máte na výběr z nespočetných variant. Ať už se jedná o design, barvu či velikost, vybrat tu správnou pohovku není vždy jednoduché. Přinášíme Vám několik tipů, které Vám pomohou vybrat tu pravou pohovku.

Vyberte si velikost pohovky

Velikost pohovky se určuje podle velikosti obývacího pokoje. Chcete-li pohovku, která se vejde do Vašeho obývacího pokoje, měli byste zvážit jeho velikost. Pokud je Váš obývací pokoj malý, měli byste zvolit menší pohovku. Pokud je pokoj větší, můžete volit větší pohovku.

Vyberte si design

Design pohovky má velký vliv na celkový vzhled Vašeho obývacího pokoje. Můžete si vybrat mezi pohovkami se základním designem a pohovkami s moderním designem. Pokud hledáte pohovku, která se bude hodit k ostatním nábytkovým kusům, zvolte stejný design. Pokud chcete, aby byla pohovka výraznou dominantou obývacího pokoje, vyberte si moderní design.

Vyberte si barvu

Barva pohovky by měla být v souladu s barvou stěn. Pokud máte tmavé stěny, měli byste volit světlejší pohovku. Pokud máte světlé stěny, můžete si vybrat tmavou pohovku. Také můžete experimentovat s kontrastními barvami, pokud si chcete vytvořit výrazný interiér.

Vyberte si materiál

Materiál výrobku má vliv na jeho trvanlivost a kvalitu. Nejčastějšími materiály jsou textil, kůže, koženka a plast. Pokud hledáte pohovku, která bude trvanlivá, zvolte kůži nebo koženku. Pokud hledáte pohovku, která se lépe čistí, zvolte textil nebo plast.

Další tipy pro výběr pohovky

  • Kontrola kvality – zkontrolujte, zda jsou švy, spony a jiné prvky pohovky vyrobeny z kvalitních materiálů.
  • Komfortní péče – zkontrolujte, zda je pohovka pohodlná a pohodlná na sezení.
  • Kontrola cenového rozpětí – zkontrolujte, zda je cena pohovky v rozumném rozpětí.
  • Dostupnost náhradních dílů – zjistěte, zda jsou pro pohovku k dispozici náhradní díly.

Ať už hledáte pohovku z moderního materiálu, nebo klasickou pohovku ze dřeva, můžete si být jisti, že na www.KupSiNabytek.cz si vyberete tu pravou.