Falco a jeho předsíňová stěna: Hra s kontrastem jasanu tmavého a světlého


Výrobek na zimní výprodej

Potřebujete vyzdobit vaši předsíň, abyste ukrývali své věci a současně ke svému nábytku dodali krásný a moderní prvek?

Předsíňová stěna Inez je vaším řešením, od firmy Falco, a právě nyní ji můžete získat za speciální výprodejovou cenu. Nejen že se to hodí k vaší místnosti, ale také pomáhá ukládat vaše věci. Takže pokud často ztrácíte podlahu nebo se vaše předsíň zdá být vždy neuspořádaná, tuto předsíňovou stěnu můžete zvážit.

Designové vlastnosti stěny

Falco Inez je stěna vyrobena z kvalitního laminovaného materiálu , který garantuje stabilitu a trvanlivost. Tato stěna se skládá ze dvou hlavní barevných odstínů: jasan tmavý a jasan světlý. Tento kontrast dává stěně exkluzivní a nezkreslený vzhled, což ji činí středobodem pozornosti v předsíni a zároveň opravdu se hodí k jakémukoliv druhu výzdoby.

Předsíňová stěna Inez nabízí spoustu úložného prostoru, který se skládá z velké skříně, zrcadla a botníku a zásuvkové skříňky. Skříň má police a vysouvací tyč na bundy nebo kabáty a skříňka na boty má místo pro uložení bot. Zrcadlo a zásuvková skříňka beze stínu doplňují celkovou velikost a funkčnost této předsíňové stěny.

Specifikace produktu

Průměrné rozměry jednotlivých komponentů v balení:

– Skříň: 50/200/43 (š/v/hl)

– Zrcadlo: 36/97 (š/v)

– Zásuvková komoda: 40/76/38 (š/v/hl)

– Skříňka na boty: 50/134/38 (š/v/hl)

Jak na montáž?

Výhodou dodávky Inez předsíňové stěny je, že v balení je vše, co potřebujete k domácí montáži. Montáž není složitá a zvládne ji i nezkušený jednotlivec. Součástí balení je samozřejmě také návod k použití, včetně výkresového a přehledového schématu, pomocného kontaktu a potřebné spojovací materiály. Všechny součásti jsou označené a připravené k montáži.

Krása stěny navíc

Tuto předsíňovou stěnu můžete také vylepšit doplňky či dekoracemi, jako jsou kufr, váza na květiny, koberce a další prvky, které vám dodají osobní dotek, podle vašeho vkusu. Na snímcích produktů můžete vidět, jak vypadají dekorace, ale musíte si je koupit zvlášť. Takže pokud hledáte ideálním způsobem k vylepšení vaší předsíně s pohodlným úložištěm, stěna Inez by mohla být skvělým řešením.

Slevová akce Falco nábytek

Nyní si můžete předsíňovou stěnu Inez koupit s podstatnou slevou. Falco nábytek nabízí zimní slevy a Inez je nyní dostupná za úžasnou cenu. Nevynechejte tuto skvělou příležitost a pořiďte si nyní tuto moderní a kvalitní stěnu pro vaši předsíň jinak nepřijatelnou cenu.

Falco předsíňová stěna Inez jasan světlý a tmavý