Elegantní sada 6 sklenic na víno Crystalex Claudia – objem 190 ml


Elegantní sada 6 sklenic na víno Crystalex Claudia

Skvělá volba pro milovníky vína i designu, tak by se dala popsat tato nabídka od značky Crystalex. Sada obsahuje celkem 6 sklenic na víno s objemem 190 ml, které překvapí nejen svým vzhledem, ale i kvalitou zpracování.

Líbezně čistý zvuk a vysoká mechanická odolnost

Nádobí značky Crystalex se vyznačuje jak líbezně čistým zvukem, tak i vysokou mechanickou odolností. To je dáno zejména použitím kvalitního krystalínu, který zaručuje dokonalé vlastnosti materiálu.

Co je to krystalín?

Krystalín je sklo s obsahem křemene, oxidu vápenatého a oxidu draselného, v němž jsou úmyslně vytvořeny mikroskopické poruchy v uspořádání krystalů v materiálu.

Bezpečné pro zdraví i přírodě

Krystalín, který se používá pro výrobu těchto sklenic na víno, neobsahuje žádné škodlivé prvky jako olovo, což zaručuje, že jsou zdravotně nezávadné, a tudíž bezpečné pro vaše zdraví. To je pro mnoho zákazníků velmi důležité, neboť ne každý je ochoten riskovat své zdraví kvůli méně kvalitním materiálům.

Proč je absence olova v krystalínu důležitá?

Olovo je těžký kov, který může způsobovat zdravotní problémy, zejména u dětí a těhotných žen. Proto je důležité dávat pozor na množství olova, které se dostává do našeho těla.

Stylový design s jemnými liniemi

Sada sklenic na víno Crystalex Claudia se vyznačuje velmi stylovým designem s jemnými liniemi, kterým se snadno upoutá pozornost. Obratnost artikulace liniového detailu na těle sklenice a na dně je dána vysokou kvalitou zpracování.

Kde lze sada sklenic na víno Crystalex Claudia pořídit?

Tuto elegantní sadu sklenic nabízí například obchod srovnavacnabytku.cz, kde si ji můžete objednat za velmi přijatelnou cenu.

Závěr

Sklenice na víno Crystalex Claudia jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají sklenice s vysokou kvalitou zpracování, zdravotně nezávadné a s velmi stylovým designem. Proto neváhejte a pořiďte si tento kousek do své domácnosti, který vám bude sloužit po mnoho let.

sklenice na víno

Sklenice na víno jsou důležitou součástí každé domácnosti, která si ráda dopřává dobré víno. Při výběru sklenic je velmi důležité zaměřit se nejen na vzhled, ale i na kvalitu materiálu, kterým jsou sklenice vyrobeny. Pokud potřebujete nové sklenice na víno, určitě se podívejte na tuto nabídku od značky Crystalex, která nabízí sklenice s vysokou kvalitou zpracování a velmi stylovým designem.

dvojice sklenic na červené víno

Díky svému designu se tyto sklenice snadno hodí k jakémukoliv interiéru. Proto neváhejte a pořiďte si je do své domácnosti, třeba z obchodu Srovnavacnabytku.cz. Jistě budete spokojeni jak s kvalitou, tak i s vzhledem.