Eka Čalouněná postel Swift s úložným prostorem v barvě starorůžová

V, od klasických neutrálních barev až po zářivé a výrazné odstíny. Starorůžová je jednou z oblíbených barev nabízených v této kolekci. Tento odstín je jemný a romantický, přináší do Vaší ložnice kouzlo a atmosféru klidu.
ÚLOŽNÝ PROSTOR
Při nákupu postele Swift od značky Eka můžete zvolit též praktický úložný prostor, který naleznete pod lamelovým roštem. Tato možnost řeší často problém s omezeným prostorem v bytě nebo domě. Když Váš šatník nebo skříň má už svoje limity a potřebujete vložit nové oblečení, je velmi užitečné mít dostatek úložného prostoru v posteli. Díky této volbě můžete uskladnit různé věci, jako jsou povlečení, polštáře, deky nebo dokonce Vaše oblíbené knihy. Místo pod lamelovým roštem může být snadno využito jako komora, která Vám pomůže řešit úložné potřeby Vaší domácnosti..
KONTAKTNÍ INFORMACE
Pokud máte zájem o postel Swift od značky Eka, můžete si ji objednat na našem e-shopu https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/eka-calounena-postel-swift-kronos-160m200-cm-barva-latky-staroruzova-29-ulozny-prostor-s-kovovym-ramem-ulozneho-prostoru nebo si pro ni přijďte přímo do naší prodejny. Naši pracovníci Vám rádi poskytnou podrobné informace a poradí s výběrem postele, která bude nejvhodnější pro Vaše potřeby. Naše prodejna se nachází na adrese: ulice Podkaštelská 356/2, 108 00 Praha 10 – Hostivař. Můžete nás také kontaktovat telefonicky na čísle 602 511 826 nebo e-mailem na info@nabytekprehledne.cz. Těšíme se na Vaší návštěvu!