EAT SLEEP dekorace s modrým LED osvětlením od ASIR – dokonalé doplnění interiéru!


Závěsný nápis EAT SLEEP GAME REPEAT s modrým osvětlením.

EAT SLEEP GAME REPEAT – tento nápis už zná každý, kdo tráví čas u počítače nebo u jiné herní konzole. A jaký je ten nejlepší způsob, jak si tento motto přivést i do svého bytu? V podobě nádherné dekorace s modrým LED osvětlením od značky ASIR, která je bezesporu dokonalým doplňkem každého interiéru.

ASIR dekorace s LED osvětlením

Pružné neonové proužky

Zajímavým prvkem této dekorace jsou pružné neonové proužky, které umístěné po obvodu celého nápisu vytváří oku lahodící efekt. Provozní napětí je DC 12 V, což je napětí, které najdeme u většiny běžných adaptérů. Aby byl nápis odolný vůči vlhkosti a živlům, je celý neonový proužek opatřen krytím IP67.

ASIR dekorace s LED osvětlením

Pěnová šablona z PVC

Pro vytvoření nápisu se používá pěnová šablona z PVC, která slouží jako zaklad pro neonové proužky. Díky tomuto způsobu výroby je nápis lehký, ale zároveň stabilní. Adaptér má výstup 12V 2A DC, stačí jej pouze připojit k elektrické síti, a můžeme se těšit na oslnivý efekt modrého osvětlení.

ASIR dekorace s LED osvětlením

Celková délka kabelu 375 cm

Kde nejlepší umístit dekoraci? Určitě na stěnu nad postelí nebo nad pracovním stolem, kde ji budeme mít neustále na očích. Celková délka kabelu je 375 cm, takže s instalací problém nebudete mít. Navíc, zásuvka/zástrčka typu C 8W-10W/metr A+“ zaručuje bezpečné použití dekorace.

ASIR dekorace s LED osvětlením

Rozměry: 51 x 40 x 2 cm

Rozměry dekorace jsou 51 x 40 x 2 cm, takže nezabere výrazný prostor na stěně. Ať už ji umístíte kamkoliv, určitě přiláká pozornost.

Závěr

Značka ASIR přináší dokonalou dekoraci pro fanoušky počítačových her. Nápis EAT SLEEP GAME REPEAT s modrým LED osvětlením je k dostání na stránkách VelkyNabytek.cz a jeho cena je více než přijatelná. Jedná se o moderní a originální doplněk interiéru, který si určitě oblíbíte.