Designová jídelní židle Comico Shelby – skvělý kousek pro moderní interiéry

Jídelní židle Shelby je skvělým příkladem klasického designu, který má své místo i v současných interiérech. Díky lehké vintage inspiraci padne židle Shelby do oka zejména těm, kteří mají slabost pro útulno s osobitou atmosférou. A co dalšího vám tato jídelní židle může nabídnout?

Pohodlný sedák a podnož z masivního bukového dřeva

Jídelní židle Shelby je vyrobena z kvalitních materiálů a nabízí pohodlný sedák a podnož z masivního bukového dřeva. Díky použití kvalitních materiálů je jídelní židle Shelby velmi odolná a snadno se udržuje.

Stylové detaily v podobě křížení opěradla a jedinečné patiny

Jedním z hlavních pozitiv jídelní židle Shelby jsou její stylové detaily v podobě křížení opěradla a jedinečné patiny. Tyto detaily dělají jídelní židli Shelby nezapomenutelnou a velmi stylovou. Navíc patina na židli dodává jejímu vzhledu ještě více charakteru.

Židle Shelby a její styl skvěle vynikne nejen ve vaší domácí jídelně, ale výborně doladí i bary, restaurace či kavárny

Mimo to je jídelní židle Shelby velmi univerzální a hodí se do mnoha interiérů. Je ideální volbou pro všechny, kteří hledají pohodlnou a stylovou židli pro svůj domov, ale i pro bary, restaurace či kavárny.

A pokud hledáte kvalitní jídelní židli s osobitým vzhledem, neváhejte si objednat jídelní židli Comico Shelby s patinou na stránkách kupsinabytek.cz.

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem

Aby vaše židle Shelby zůstala stále krásná a jako nová, je důležité ji pravidelně udržovat čistou. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pokud bude na vaší židli nečistot, neváhejte ji okamžitě utřít.

Designová židle Comico Shelby

Jídelní židle Shelby je skvělým kouskem pro každého, kdo hledá pohodlnou a stylovou židli. Díky svému lehkému vintage designu se hodí do různých interiérů a svým vzhledem dokáže výrazně zkrášlit místnost. Proto neváhejte a investujte do této úžasné jídelní židle, která vám bude sloužit mnoho let!