ASIR Lustr – nová černá verze s názvem MEZOPOTAMYA (N-1291)

ASIR Lustr Mezopotamya je nová verze osvětlovacího tělesa, které je určeno pro osvětlení a dekoraci interiéru jak v obytných, tak společenských prostorách. Lustr může být také použit v exteriéru nebo nad vchodem do paláce.

Kovové tělo

Lustr je vyroben z kovu a má průměr 114 cm a výšku 130 cm. Výšku lustru je možné nastavit a délka kabelu je 180 cm. Základová deska má průměr 5 cm a výšku 15 cm.

Typ žárovky: 3 x E 27 Max. 40 W

Ochrana IP20

ASIR Lustr Mezopotamya má ochranu IP20, což znamená, že je chráněn proti vniknutí pevných látek s průměrem větším než 12,5 mm, ale není chráněn proti vniknutí vody.

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel

Je důležité poznamenat, že zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. Je nutné dodržovat bezpečnostní předpisy při instalaci a zapojení lustru do elektrické sítě.

Žárovka není součástí dodávky

Nezapomeňte, že žárovka není součástí dodávky a musí být zakoupena zvlášť. Doporučujeme použít energeticky úspornou žárovku s vysokou účinností pro úsporu energie a prodloužení životnosti lustru.

Pokud hledáte nový a elegantní lustr pro váš interiér, ASIR Lustr Mezopotamya je skvělou volbou. Nyní ho můžete zakoupit na stránkách Interierio.cz.